SM8S22CA-Q1
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
SM8S22CA-Q1
JLCPCB Part #
C7435617
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 186A 22V 24.4V 35.5V 6.6kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS