MMSZ16VCW
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
MMSZ16VCW
JLCPCB Part #
C541671
Description
1 Independent 15.2V~16.8V 16V 188Ω 40Ω 45nA@11.2V 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS