MMSZ10VBW
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
MMSZ10VBW
JLCPCB Part #
C541670
Package
SOD-123
Description
1 Independent 10V 180nA@7V 20Ω 500mW 9.8V~10.2V SOD-123 Zener Diodes ROHS