MM3Z5V1CW
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
MM3Z5V1CW
JLCPCB Part #
C541667
Package
SOD-323
Description
1 Independent 1.8uA@2V 200mW 4.85V~5.36V 5.1V 60Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS