AD50N06S
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
AD50N06S
JLCPCB Part #
C397176
Package
TO-252AB
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 120pF 2.053nF 2.5V 20.5mΩ@10V 50A 50nC@10V 60V 85W N-Channel TO-252AB MOSFETs ROHS