ART150FEU
Extended
Manufacturer
Ampleon
MFR.Part #
ART150FEU
JLCPCB Part #
C3280256
Package
SOT-467C
Description
-65℃~+150℃ 0.28pF 113pF 150W 2.5V 203V 34.4pF 482mΩ SOT-467C MOSFETs ROHS