YPBL9.40T
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YPBL9.40T
JLCPCB Part #
C3761281
Package
Plugin
Description
0℃~+60℃ 150mA 300mA 3A 80V 9.4Ω Plugin Resettable Fuses ROHS