YK6610813000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK6610813000G
JLCPCB Part #
C6938880
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 15A 2 300V 4 9.53mm Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS