YK6120603000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK6120603000G
JLCPCB Part #
C6043560
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 25A 300V 6 9.53mm Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS