YK6011123000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK6011123000G
JLCPCB Part #
C6337731
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 10mm 11 20A 300V Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS