YK50A0303000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK50A0303000G
JLCPCB Part #
C6938754
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 3 300V 30A 9.53mm Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS