YK4420703000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK4420703000G
JLCPCB Part #
C7169308
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 300V 30A 7 8.26mm Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS