YK4410303000G
MFR.Part #
YK4410303000G
JLCPCB Part #
C7130981
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+115℃ 1 10mm 3 300V 30A Black 插件,P=10mm Barrier Terminal Blocks ROHS