YK4010803000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK4010803000G
JLCPCB Part #
C7169257
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 20A 300V 8 9.53mm Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS