YK3210503000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK3210503000G
JLCPCB Part #
C6337512
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 15A 300V 5 9.53mm Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS