YK2222503000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK2222503000G
JLCPCB Part #
C6014942
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 25 250V 9.53mm Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS