YA1501510000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YA1501510000G
JLCPCB Part #
C6014224
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
10A 150V 3 3.5mm 5 Green Through Hole 插件,P=3.5mm Screw Terminal Blocks ROHS