VY23010C0000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
VY23010C0000G
JLCPCB Part #
C7149931
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 15A 23 300V 5mm Black Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS