VY13010C0000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
VY13010C0000G
JLCPCB Part #
C6750232
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 13 15A 300V 5mm Black Through Hole Plugin,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS