VY0301600000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
VY0301600000G
JLCPCB Part #
C7389484
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 15A 3 300V 3P 5mm Blue 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS