VO3012500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
VO3012500000G
JLCPCB Part #
C7387447
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+115℃ 10A 15 2 2x15P 3.5mm 300V 30P Green Screw Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS