VM1455830000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
VM1455830000G
Description
-40℃~+115℃ 1 14 14P 1x14P 20A 300V 5.08mm Gray Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS