VM1455530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
VM1455530000G
Description
-40℃~+115℃ 1 14 14P 1x14P 20A 300V 5.08mm Green Male Plug Screw - Pluggable System Terminal Block ROHS