VM0555530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
VM0555530000G
Description
-40℃~+115℃ 1 1x5P 20A 300V 5 5.08mm 5P Green Male Plug Screw - Pluggable System Terminal Block ROHS