VM04A5530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
VM04A5530000G
JLCPCB Part #
C6920410
Package
P=7.5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 1x4P 20A 300V 4 4P 7.5mm Board Side/Socket - Closed Green P=7.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS