VJ1461530000G
MFR.Part #
VJ1461530000G
JLCPCB Part #
C6023424
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
1 14 20A 300V 7.62mm Green Through Hole 插件,P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS