VJ1361530000G
MFR.Part #
VJ1361530000G
JLCPCB Part #
C7385673
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
1 13 13P 20A 300V 7.62mm Green Through Hole 插件,P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS