VJ1101530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
VJ1101530000G
JLCPCB Part #
C6322870
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 11 11P 20A 300V 5mm Green Through Hole Plugin,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS