VI1721530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
VI1721530000G
JLCPCB Part #
C5825927
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 16A 17 17P 300V 5.08mm Green Through Hole Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS