V50531530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
V50531530000G
Description
-40℃~+115℃ 1 1x5P 3.81mm 300V 5 5P 8A Female Plug Screw - Pluggable System Terminal Block ROHS