TS03015A0000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TS03015A0000G
Description
-40℃~+115℃ 1 12~24 15A 1x3P 3 300V 3P 7.62mm Green Male Plug Screw Terminal (M3) - Pluggable System Terminal Block