TO1301520000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TO1301520000G
JLCPCB Part #
C5987744
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 10A 13 300V 5mm Green Through Hole Plugin,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS