TJ1111530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TJ1111530000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 11 11P 1x11P 3.5mm 300V Green Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS