TJ0301500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TJ0301500000G
Description
-40℃~+115℃ 1 12~24 1x3P 20A 3 300V 3P 7.62mm Green Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS