TG130160B000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TG130160B000G
JLCPCB Part #
C7361279
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 13 15A 300V 5mm Blue 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS