T30204530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
T30204530000G
JLCPCB Part #
C3819183
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 14~26 1x2P 2 2P 300V 5mm 8A Green 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS