SCM023000L
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
SCM023000L
JLCPCB Part #
C17341491
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 2 20A 2P 300V 5.08mm Black Through Hole 插件,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS