PTC10MV11-103A2020
MFR.Part #
PTC10MV11-103A2020
JLCPCB Part #
C5848605
Description
1 10kΩ 330mW ±100ppm/℃ ±20% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS