PTC10MV10-224A2020
MFR.Part #
PTC10MV10-224A2020
JLCPCB Part #
C5710686
Description
1 220kΩ 330mW ±100ppm/℃ ±20% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS