PTC10MV10-102A1010
MFR.Part #
PTC10MV10-102A1010
JLCPCB Part #
C7328315
Description
1 1kΩ 330mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS