PTC10MH01-203A2020
MFR.Part #
PTC10MH01-203A2020
JLCPCB Part #
C5829815
Description
1 20kΩ 330mW ±100ppm/℃ ±20% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS