PT6KV-473A2020-E
MFR.Part #
PT6KV-473A2020-E
JLCPCB Part #
C5829786
Description
1 100mW 47kΩ ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS