PT6KV-472A2020
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PT6KV-472A2020
JLCPCB Part #
C7030677
Package
Plugin
Description
1 100mW 4.7kΩ ±20% ±300ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS