PT6KV-105A2020
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PT6KV-105A2020
JLCPCB Part #
C7328285
Package
Plugin
Description
1 100mW 1MΩ ±20% ±300ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS