PT6KH-503C1010
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PT6KH-503C1010
JLCPCB Part #
C7030669
Package
Plugin
Description
1 50kΩ 50mW ±10% ±300ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS