PT15NV18-223A2020-E-S
MFR.Part #
PT15NV18-223A2020-E-S
JLCPCB Part #
C6629743
Description
1 22kΩ 250mW ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS