PT15NV02-104A2020-S
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PT15NV02-104A2020-S
JLCPCB Part #
C6148885
Package
Plugin
Description
1 100kΩ 250mW ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS