PT15NH06-105A2020-PM-S
MFR.Part #
PT15NH06-105A2020-PM-S
JLCPCB Part #
C6629719
Description
1 1MΩ 250mW ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS