PT15NH06-101A2020-S
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PT15NH06-101A2020-S
JLCPCB Part #
C7329121
Package
Plugin
Description
1 100Ω 250mW ±20% ±300ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS