PT15LV18-253A2020
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PT15LV18-253A2020
JLCPCB Part #
C6148865
Package
Plugin
Description
1 250mW 25kΩ ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS